Úvod

  Novinky
  O nás
  Naše smečka
  Štěňátka
  Zážitkové jízdy
   Závody+Výstavy
   Výstavy
  Fotogalerie
  O samojedech
  Kontakt
  Odkazy
 

 

 

Projížďky se samojedím spřežením

Nezapomenutelný zážitek pro každého :))

Prožijte nevšední den ve společnosti krásných a úžasných samojedů.

Pořádáme pro Vás projížďky na sněhu, suchu i blátě :)

Cena poukazu: 1500,- Kč pro 1 osobu

                         2000,- Kč pro 2 osoby

Cena zahrnuje: Seznámení se psy, instruktáž a proškolení, projížďka 1-2 hodiny, krmení psů, občerstvení.

 

V zimní sezóně můžete vyzkoušet jízdu na saních i běžkách.

     

Video

V mimosněžném období jezdíme na tříkolkách, kárách, koloběžkách i kolech.

     

Video

 

Kde? 

Brlenka u Litomyšle - ČR

Jasenie (Nizke Tatry) - Slovensko

 

Pro více informací nás kontaktujte:)

winter-queen@seznam.cz

zuzka.dansova@gmail.com

+420 602 104 544 - ČR

+421 944 923 292 - Slovensko

 

Samojedí zájezd

Dog-skijöring a jízda se psím spřežením

Neobvyklý způsob běžeckého lyžování se smečkou bílých samojedů.

 

Ve spolupráci s CK Kudrna jsme pro Vás připravili jedinečný zájezd s našimi krásnými samojedíky:)

Termín:  17. - 20. 3. 2016

                25. - 28. 3. 2016

Sníváte o polárních výpravách? O zasněžených dálkách, putováních romantickou zimní krajinou? Toužíte po dobrodružstvích a adrenalinových okamžicích? Chcete zažít pocit polárníka putujícího se psím spřežením? Máte jedinečnou příležitost! Přinášíme vám nezapomenutelné zážitky s pravými severskými psy Samojedy. Jedno z nejstarších psích plemen, které jako první stanulo na Jižním pólu společně s R. Amundsenem. Samojedi jsou velice přátelští, společenští, mírumilovní a pracovití psi plní pozitivní energie. Nahlédnete do hlubin psí i vlastní duše. Naučíte se pracovat se psem, který vám byl svěřen, sladíte své tempo s tempem psa a zjistíte jak je potřeba ho  motivovat. Poznáte jaké to je být zodpovědní nejen za sebe, ale i za svého psího partnera. To vše pod vedením zkušených a kvalifikovaných průvodců a musherů. Dog-skijöring je adrenalinový zimní sport. Člověk na běžkách je spojen bederním pásem a pružným vodítkem se psem, který ho táhne a ulehčuje mu tak namáhavý pohyb. Pokud milujete pohyb na sněhu, je tento sportovní zážitek určen právě vám. Smečka bílých samojedů vám dodá dobrou náladu a v srdci zanechá smích, zážitky a pohodu!  
 

Program:

1. Individuální příjezd do Pece pod Sněžkou, kde budeme mít sraz. Společně už vyběhneme na běžkách na hřebeny Krkonoš do naší základny na Lesní boudě. Naši chlupatí společníci nám vyvezou zavazadla na saních. Večer se seznámíme s jednotlivými samojedy a nahlédneme do hierarchie psí smečky. Povíme si něco o mushingu, o historii a vybavení používaném ve sportu psích spřežení.
 

2. – 3. Podnikneme celodenní dog-skijöringové výpravy po hlavních hřebech Krkonoš. Každý pojede na běžeckých lyžích se svým vlastním psem, se kterým bude tvořit jeden tým. Rozdělíme se podle schopností i vlastností lidí i psů. Naučíme se spolupracovat a podporovat. Projezdíme nádherné lokality krkonošských hor a pokusíme se o zdolání naší nejvyšší hory Sněžky (1.602 m). Jízda se psem je o mnoho příjemnější, rychlejší a přináší mnoho zajímavých okamžiků.
 

4. Každý z nás si vyzkouší být musherem. Podnikneme několik vyjížděk po okruhu se saněmi taženými našimi psími společníky. Odpoledne se společně vydáme na cestu do našich domovů naplněni novými jedinečnými zážitky.

 

Ubytování a strava: 3 noci strávíme ve stylové Lesní boudě ležící v nadmořské výšce 1.102 m kousek nad Pecí pod Sněžkou. Nocovat budeme ve 2lůžkových a 3lůžkových pokojích se společným sociálním zařízením. O naše nasycení a doplnění energie bude postaráno dvakrát denně, a to snídaní formou švédského stolu a gurmánskou večeří o třech chodech.

 

Cena:  5 970 Kč

Cena zahrnuje: 3x ubytování v horském hotelu s polopenzí, zkušeného průvodce a instruktora, obstarání psů, úvazek na psa, 2x pišingr

Doplňující informace: vlastní vybavení na běžky nezbytné, nutnost ovládat jízdu na běžeckých lyžích

 

**Objednat zájezd**